تعمیر و نصب آرام بند

تعمیر آرام بند

تعمیر انواع آرامبند و نصب آرام بند در تهران با قیمت ارزان و مناسب

نصب و تعمیر آرام بند در تهران از جمله خدماتی است که از طریق سایت ما برای شما انجام می گیرد. آرامبند در واقع نام وسیله ای است که درب ساختمان و یا درب ورودی را پس از باز کردن همان طور که از نامش پیداست به آرامی می بندد. این وسیله نام‌ های دیگری نیز دارد که شامل: جک ارام بند ، فنر ارام بند ، جک درب یا فنر درب می‌شود. عمل آرام بسته شدن درب توسط فنر در آرامبند صورت می‌پذیرد. آرام بند بر اساس مشخصه‌ هایی مانند وزن و عرض درب انتخاب می‌ شود. مدل های متفاوت با کیفیت های مختلفی دارد. ارام بند هایی در بازار موجود است که درب را در سه مرحله می ‌بندند.

آرام بند در تهران

این مراحل از طریق سرعت بسته شدن درب به وجود آمده اند. برخی از آرام بند ها درب را با سرعت می بندند به صورتی که باعث کوبیده شدن آن می شوند و بعضی نیز سرعت متوسطی در بستن درب دارند. همچنین بعضی از آن ها به آرامی پیش می ‌روند و در لحظات آخر به بسته شدن درب شتاب می دهند ولی در کوبیده نمی‌ شود. فنر آرام بند نیز به دو دسته بازویی و ریلی در تقسیم می‌ شود که فنر بازویی قدرت بیشتری نسبت به ریلی دارد.

برای اینکه به یک آرامبند ارزان قیمت بهترین باز دهی و طول عمر را داد باید آن را حرفه ای نصب کرد تمامی جک های موجود در ایران دو و سه سرعت هستند که تفاوت این ها در بی صدا بسته شدن درب و مقدار فشاری است که در نهایت به فنر آرام بند وارد می‌شود .

فروش نصب آرام بند

مزیت نصب آرام بند روی درب :

هنگام که در کنار خانواده و همسرتان نشسته اید و نمی دانید که درب حیاط یا درب نفرو ساختمان بسته است یا نه . دائم نگرانید و می ترسید از این که دزدان وارد ساختمان مسکونی شما شوند . برای رفع حل این موضوع و رفع نگرانی و ترس از بسته نبودن درب حیاط ، شما می توانید آرام بند برای درب آپارتمان نصب کنید تا خیالتان از بسته شدن اتوماتیک درب آپارتمان راحت شود .

نصب و تعمیر آرام بند در تهران با قیمت ارزان

اما دومین مزیت آرامبندها

هنگامی که از سرکار به منزل خود برای استراحت رجوع می کنید . روی تخت خواب دراز کشیده اید . ناگهان صدای کوبیده شدن درب شما را بیدار می کند . با نصب آرامبند درب ، بدون هیچ سر و صدایی با خیال راحت بخوابید . برای خرید یک آرامبند مناسب باید به وزن درب ورودی توجه کنید. آرامبند امنیت ساختمان شما را دو چندان می‌کند و سرعت بسته شدن درب را بالا می برد.

نصب انواع برندهای ارام بند روی درب های سبک و سنگین با هزینه مناسب در تهران و کشور

اگر شما از آرام بندی هیدرولیکی استفاده می کنید و خوب و مورد رضایت شما کار نمی کند آن را بردارید. پیچ ‌های انتهای آرامبند تان را جای گذاری کنید و تمامی پیچ های متصل به چهار چوب درب و خود درب را که برای دو بازوی آن هستند را باز کنید. در این مرحله رعایت نکات ایمنی بسیار الزامی است زیرا ممکن است بر اثر بی احتیاطی آرامبند بر روی سر شما بیفتد.

نصب آرام بند

آرامبند جدید را بر روی چهارچوب قرار بدهید و پیچ ها را سفت کنید. حال نصب آرامبند بر روی دربی که هیچ گاه آرام بند بر آن نصب نشده است متفاوت است. برای این کار باید جای پیچ ها را با دریل گود کنیم و باید از دلایلی که سایز آن از پیچ ها کوچک تر است استفاده کرد. برای این کار آرامبند را در نقطه نگه می ‌داریم و پیچ ها را سفت می کنیم. شما باید از نصاب های حرفه‌ ای در این زمینه کمک بگیرید زیرا این کار را افراد عادی نمی‌توانند انجام دهند.

هزینه نصب آرام بند به نوع جک آن و تعداد و بستگی دارد. به طور عادی فروشنده های آرام بند نیز نصب آن را هم با هزینه جدا گانه بر عهده می‌ گیرند. این کار بسیار مناسب و مهم است. هزینه نصب آرام بند بسته به نوع در هم می باشد. برای درهای بزرگ تر آرامبند بزرگ تر لازم است که هزینه آن نیز بیشتر است. همچنین برند نوع جک آرام بند در هزینه آن دخیل است.

از دیگر موارد تعیین کننده هزینه آرامبند میزان گارانتی و محلی است که از آن وسیله تان را خریداری می کنید. از اساسی ‌ترین دلایل خراب شدن آنها استفاده اشتباه از این وسیله است. هنگام باز و بسته شدن درب نباید نیرویی از خارج و به صورت نا متعارف درب را هل دهد و آن فشار وارد کند.آن فشار نامتعارف و سریع و باضرب آرامبند را خراب می کند . دیگر دلیل خرابی جک آرامبند زیادی سفت کردن پیچ ها است.

نصب و تعمیر آرام بند در تهران با قیمت ارزان

تعمیر آرام بند ریوبی nhn و باتیس با قیمت مناسب در تهران

گاهی اوقات بنا به دلایلی آرامبند نیازمند تعمیر می شود. برای تعمیر آرام بند باید با متخصصان در این زمینه تماس گرفت. شما نیز می توانید با داشتن اطلاعات لازم، مورد خرابی آرامبندتان را جستجو کنید. شما می توانید در ابتدا نوعی از آرام بند را که جنسی مرغوب داشته باشد خریداری کنید و از خرید جنس چینی صرف نظر کنید.

در این صورت است که شما از شر تعمیرات پی در پی آرام بند خلاص می شوید. از زمانی که پیچ های جک آرام بند شما شل یا سفت بسته شود برای وسیله شما مشکل به وجود می‌آید و روند باز و بسته شدن درب شما کند می‌ شود. ممکن است روغن هیدرولیک موجود در آرام بند شما یخ زده باشد که در این صورت آرام بند شما نیز نیاز به تعمیر دارد. البته گاهی سرما و گاهی گرما موجب یخ زدگی این روغن می شود که در این شرایط در فصل سرد سفت و در فصل گرم شل است.

از جمله تعمیرات جک آرام بند شامل: عوض کردن کاسه نمد، بلبرینگ، بازو و روغن و رگلاژ جک ارام بند می شود. به این دلیل حساسیت نسبت به خراب شدن ارام بند بالا است. چرا که در عبور و مرور افراد خلل ایجاد می شود. دومین مرحله تعمیرات جک ارام بند شامل: خرید یک آرام بند هیدرولیکی جدید، برداشتن آرامبند قبلی، تعویض آرام بند قبلی و نصب آرام بند هیدرولیکی جدید است.

انواع برند های آرام بند

برای تعمیر یک آرامبند هیدرولیکی باید ابتدا آن را بررسی کنیم سپس شیر اطمینان را بررسی کنیم و گیره و اهرم‌ ها را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. شما باید برای نصب آرامبند خود از نیرو های مجرب و کار آمد استفاده کنید تا دستگاه شما در آینده کم تر دچار آسیب شود. همچنین برای تعمیر آرامبند خود از متخصصان و نیرو های متعهد کمک بگیرید زیرا تعمیر این نوع دستگاه ها نیازمند تخصص است.

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *