تعمیر و نصب کرکره برقی

نصب و تعمیر کرکره برقی

نصب و تعمیر انواع درب های کرکره برقی در تهران با قیمت ارزان

نصب و تعمیر کرکره برقی از خدماتی است که توسط سایت ما انجام می گیرد. کرکره برقی نوعی درب خودکار است که دیگر دردسرهای قفل و کلید را ندارد و می‌توان به راحتی و با سرعت بالا درب مغازه ی خود را باز و بسته کرد. به طوری که از گزند دزدان در امان باشد زیرا برخی از این کرکره برقی ها دارای دزدگیر هستند. کرکره برقی خود چند نوع می باشد جنس برخی از آنها آلومینیومی است و بعضی از کرکره های برقی از جنس فولاد هستند و ضد سرقت اند. نوعی دیگر از کرکره های برقی نیز قابل توجه است که به آن کرکره برقی پلی کربنات می‌گویند.

آموزش نصب کرکره برقی

استفاده از کرکره برقی در ساختمان ها مزایای گسترده ای دارد به این دلیل است که روز به روز افراد بیشتری متقاضی کرکره برقی می شوند. کرکره برقی اگرچه ساختار ساده ای دارد ولی در آسانی کار ها نقش مهمی داشته است. تیغه های کرکره های برقی با هم دیگر متفاوت هستند برخی آلومینیومی برخی پلی کربنات و بعضی از آنها گالوانیزه هستند ولی از پرفروش و پر بازدید ترین آنها نوع آلومینیومی آن است. همچنین موتور کرکره برقی نیز انواع مختلفی دارد.

یک نوع آن توبلار است که قابلیت کمتری نسبت به دیگر موتورهای کرکره برقی دارد. نوع دیگر موتور کرکره برقی سانترال است و نوع آخر ساید است. در این میان فقط موتور سانترال است که برای استفاده بالا مناسب است. همچنین ما برای پنجره ها نیز کرکره برقی با اندازه کوچکتر داریم در واقع این کرکره ها عایقی در برابر تلف شدن دما و صوت می باشند.

نصب کرکره برقی در تهران

نصب انواع درب های اتوماتیک کرکره برقی با قیمت ارزان

پیش از نصب کرکره برقی باید قسمت‌ های چپ و راست جایی که قرار است کرکره برقی در آن قرار بگیرد صاف شود و قوطی کشی در این مکان انجام پذیرد. این قوطی ها باید در موازات هم پشت سر هم به فاصله ۴۰ میلی متر نصب شوند. در این صورت است که می توان ریل تیغه کرکره برقی را سوار کرد. همچنین این کار باید توسط متخصصان انجام گیرد زیرا باید بر اساس استاندارد ها باشد و اگر این گونه نباشد ممکن است که درب کرکره ای سر و صدای زیادی ایجاد کند.

همچنین اشتباه در نصب ممکن است بر موتور کرکره برقی فشار بیاورد و آن را از کار بیندازد. در ابتدای نصب کرکره برقی باید فضای آن را اندازه گیری کرد و سپس ابعاد کرکره برقی را مشخص کرد. صدای نا به هنجاری که از کرکره برقی می آید از موضوعاتی است که همه نصاب های کرکره برقی با آن مواجه هستند. مسلماً این موضوع مشتری را به اعتراض وا می دارد. در هنگام نصب کرکره برقی باید دقت داشت که کجی و فشار بر درب و جایگاه آن وارد نشود.

نصب کرکره برقی

آموزش تعمیر کرکره برقی در تهران با موتور ساید با هزینه ارزان و مناسب

تعمیر کرکره برقی متشکل از چند قسمت است. یکی از این قسمت ها کرکره های درب پارکینگ است، دیگری تعمیر جک پارکینگ و آخرین مورد تعمیر قطعات مکانیکی است. امروز در هر منطقه‌ ای تعمیر کار کرکره برقی لازم است زیرا با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دنیا تمامی آپارتمان ها و ساختمان ها و منازل از کرکره برقی استفاده می‌کنند و به این دلیل خدمات تعمیر کرکره برقی بسیار پر مخاطب است.

تعمیر درب اتوماتیک پنوماتیک بسیار حساس است و نیاز به متخصص دارد. تعمیر درب های کرکره ای ریلی نیز نیاز به جوشکاری و آهنگری دارند و بسیار سنگین هستند. کرکره های برقی دو لنگه نیز قطعات زیادی دارند و در هر بار تعمیر آن ها تعداد زیادی قطعات استفاده می‌شود. از تعمیرات جزئی کرکره برقی می توان از تعمیر جک ها، تنظیمات برد، سیم کشی، کد کردن ریموت، جوشکاری پایه و تعمیر و تعویض چشمی نام برد.

تعمیر کرکره برقی

مزیت های استفاده از درب های کرکره های برقی

نصب کرکره برقی هم روی درب منازل و هم روی پنجره ها انجام میشود، جنس کرکره های برقی فلز آلومینیوم و فولاد است، کرکره برقی با یک دکمه به راحتی و بسیار آسان باز و بسته می شود، کرکره برقی متشکل از شکاف و شیار هایی است که در کنار هم دیگر هستند و با هم باز و بسته می شوند و زمانی که کرکره باز می شود، آن ها پوششی نازک و باریک را روی سطح ایجاد می‌ کنند بهترین مزیت کرکره برقی امنیت آن است، در واقع کرکره برقی عاملی باز دارنده است، دزد ها نمی توانند آن را باز کنند.

همچنین از دیگر مزایای کرکره برقی عایق بودن آن در برابر سرما و گرما و صدا است. کرکره برقی به عنوان یک محافظ است که در برابر حوادثی مانند باد و طوفان و یا باران شدید می ایستد و می توان آن را پایین آورد تا از ورود آب باران و یا شکستن و آسیب دیدن پنجره جلو گیری شود. شما می توانید برای نصب و تعمیر کرکره های برقی خود در منزل و یا محل کار تان از تیم‌ های متخصص در این کار کمک بگیرید.

به طور کلی با روی کار آمدن کرکره آن هم از نوع کرکره های برقی، کار بشر آسان تر شد. اگر چه در گذشته درب مغازه و انبار ها کرکره ای بود ولی دزدگیر نداشتند و همچنین باز و بسته کردن آن ها کاری بسیار دشوار و وقت گیر بود؛ اما کرکره های برقی با ریموت و سیستم چشمی باز و بسته می شوند و دیگر نیاز به کلید و دخالت دست نیست.

نصب کرکره برقی در یافت آباد و امام زاده حسن

تشخیص نوع کرکره برقی برای درب پارکینگ و یا منزل و یا انبار و هر کجای دیگر نیز بر عهده ی متخصصان است. امروزه به جز مغازه ها و انبار ها در منازل و شرکت ها و ادارات نیز از درب های کرکره ای استفاده می شود که این در ها بسیار ایمن هستند.

کرکره برقی

در آخر باید ذکر شود که نصب و تعمیر کرکره های برقی نیاز مند متخصصان کار آمد است و این کار نباید توسط افراد عادی و عامی انجام پذیرد؛ زیرا علاوه بر نصب نا درست موجب خراب شدن موتور و آسیب دیدن دیگر قطعات می شود و این ها نیز باعث هزینه های بسیاری برای مشتریان است. شما نیز می توانید از نیرو های معتبر و متخصص برای نصب کرکره های برقی در محل کار و یا پارکینگ و منزل تان استفاده کنید تا مجبور به پرداخت هزینه های تعمیری در آینده نباشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *