درب شیشه ای ریلی اتوماتیک

درب شیشه ای

تعمیرات درب شیشه ای ریلی اتوماتیک با قیمت ارزان در تهران و کشور

امروزه به لطف پیشرفت علم و فناوری مردم تمایل بیشتری به استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک  دارند. این قبیل از درب ها دارای استفاده گسترده ای در مکان هایی همچون بیمارستان ها، فروشگاه ها، شرکت ها، سازمان ها و … می باشند؛ و بر حسب نوع کاربردی که دارند در رنگ، مدل و طرح های مختلفی ساخته می شوند. نصب درب شیشه ای اتوماتیک بدون دخالت انسان و با استفاده از نیروی برق به صورت اتومات باز و بسته می شود؛ و اگر به هر دلیلی برق قطع گردد وجود باتری فرایند باز و بسته شدن درب را انجام می دهد.

تعمیر درب شیشه ای

درب شیشه ای اتوماتیک بر حسب نوع کاربرد و همچنین به صورت سلیقه ای، مدل های گوناگونی دارند از جمله کشویی باز و بسته شدن به صورت یک طرفه، کشویی به صورت دو طرفه، درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک قوسی، درب اتوماتیک اتوبوسی و درب اتوماتیک دوار.

اما این نوع از درب شیشه ای همانند بسیاری از درب ها به مرور دچار خرابی و یا اختلال در عملکرد می شوند که لازم است نسبت به تعمیر آن ها اقدامات لازم صورت گیرد. در مرحله اول باید خرابی و بروز مشکلات را شناسایی و عیب یابی نمود تا با ارائه راه حل های درست از بروز مشکلات بعدی جلوگیری کرد که اگر تشخیص و تعمیر به درستی و به موقع صورت نگیرد منجر به صرف هزینه اضافه تر خواهد گردید که از نظر اقتصادی برای مصرف کننده مقرون به صرفه نخواهد بود. بدین ترتیب لازم است که تعمیرات درب اتوماتیک همانند سایر لوازم برقی و الکترونیکی دیگر نزد افراد متخصص و مجرب صورت گیرد.

نصب درب شیشه ای

از مهمترین عواملی که سبب ایجاد اختلال در کارکرد درب اتوماتیک می گردد می توان موارد زیر را برای آن بر شمرد:

  • ضعیف شدن باتری
  • وجود مانع در هنگام باز و بسته شدن درب
  • اختلال در عملکرد سنسور (چشمی)
  • تمام شدن عمر مفید برخی از قطعات
  • شل شدن و پارگی تسمه

درب ریلی اتوماتیک شیشه ای

نصب و تعمیر درب ریلی شیشه ای اتوماتیک

اگر چه نصب و تعمیر درب ریلی به چندین حالت قابل اجرا می باشد اما عملکرد و شکل آن ها کاملا یکسان است. درب ریلی یکی از متداول ترین درب هایی است که در ساختار آن ها یک لنگه بر روی ریل حرکت می کند. درب های ریلی در دو نوع دستی و اتوماتیک ساخته می شوند. درب های دستی که با نیروی دست باز و بسته می شوند بیشترین استفاده را در منزل دارند همانند درب کمد و یا درب سرویس بهداشتی

خرید درب شیشه ای

این نوع از درب ها علاوه بر زیبا جلوه دادن نمای منزل، نصب و تعمیر راحتی نیز دارند؛ اما درب های اتوماتیک شیشه ای که به روز تر و مدرن تر هستند برای باز و بسته کردن آن ها نیاز به نیروی دست نیست و به راحتی به صورت اتومات این امر انجام می پذیرد.

درب های ریلی شیشه ای را تحت عنوان درب های کشویی که به سمت چپ یا راست رفته نیز می شناسند. معمولا این نوع از درب ها در مکان هایی نصب می شوند که به تمام فضای ورودی نیاز دارند. همانند آنچه که در درب پارکینگ، ادارات و شرکت ها به کار گرفته می شوند. درب های ریلی به صورت تک لنگه و دو لنگه ساخته می شوند. درب های تک لنگه به طرف چپ و یا راست باز و بسته می شوند و برای مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که نیاز به فضای کمتری دارند؛ اما درب های دو لنگه برای باز و بسته شدن در مکان هایی که به فضا های بیشتری نیاز دارند همانند حیاط منزل بهترین گزینه هستند.

انواع قیمت درب شیشه ای

درب شیشه ای ریلی به دلیل برخورداری از مزیت هایی همانند عدم محدودیت تردد، خلاص کننده دستی، ایجاد صدای کم، ایجاد جلوه ای زیبا به ساختمان ها، مقاومت در برابر باد و … بهترین گزینه برای جایگزینی درب های قدیمی به حساب می آیند.

خدمات این گونه از درب ها بایستی توسط نصاب حرفه ای و متخصص به منظور اطمینان از عملکرد صحیح درب انجام گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *